Előző
Következő

01:22:02
02:18:32
[C]ool[T]eam [A]nime TOP v2.0 Anime Zone Topsite
Anime Zone - Animék minden mennyiségben. » --==Anime Zone Website==-- » Dumálda
Ki van itt? 1 vendég
 Téma nyomtatása
Kinek mi..
perti999
Üdv emberek.
Mivel elég sok sorozat van fenn az oldalon, és próbálok minden nap felrakni valamit, ezért sokszor előfordul, hogy ezt-azt félbehagyok, elmaradnak a részei, stb.
Ha találtok ilyen sorozatot, aminek szeretnétek a további részeit is látni, akkor írjátok ide és felpakolom tovább (ha lehetséges).
Köszönöm ^^
Szerkesztette: perti999 - 2010 október 27 19:13:39

father
Ueki no Housoku-t ha lehetséges Grin
az jó anime csak kár hogy félbeszakadt...
Beyblade ha lehetséges Grin
lehettalálok többet ha jól megnézem Smile
Szerkesztette: father - 2010 október 27 21:44:22

Marton
szia

még ez az anime sincs fent meg még pár részt nem is fordítottak le de egyik kedvencem és még nem vol magyar felirattal teljesen

Blue Dragon

nekem nagyon tetszik
jó lenne ha eltudnád intézni
GrinGrinGrinGrinGrin

Trixie
Hell girl 2 évadja fel fog kerülni? 1 és a 3 van fent elvileg csak

Qwerox
Esetleg Ruroni Kenshin? Smile
Mangában olvastam, és nagyon tetszett eddig. Csak olyan hülye vagyok... arra az elhatározásra jutottam, hogy mostantól csak ezen az oldalon fogok animéket nézni... Grin Ezért addig nem kezdek bele, ameddig itt nincs fent ^^ Részemről ráértek, csak említettem, hogy én szívesen nézném Smile
Do you know where hell is? Inside your head. - Chrona
Sorry I'm late. I got lost on the road of life. - Hatake Kakashi
The real evil is the power to kill people. - Yagami Soichiro

Floobetty
sziaasztok!. nemtudom,hogy hova illik ez a "téma" de én szeretnék fordítani mangákat/videókat. és hogyha sikerült lefordítani ki-e raknátok? :) vagy lehet-e ilyesmivel segíteni az oldalnak?

Kiru Hoshino
Nos ha ezeket elkészited és felrakod videómegosztóra akkor lehet róla szó. Mangáid is szivesen kirakom az oldalra csak legyen tényleg a saját munkád.
Valami

http://www.animezone.hu
Floobetty
okés.köszönöm. :) akkor majd megpróóbálkozom velük :)

matsurao
Én a Kenichi-t szeretném majd^^
20 része van fent eddig az 50böl és nagyon jó anime
ha nem nagy probléma akkor majd légyszives folytassátok^^
nyan nyan nyan

kudell111
én is a Ruroni Kenshin- t szeretném látni animében, mert eddig mangában olvastam, éshát csak jobb ha mozognak is : D ezért létszi intézd el nékünk ; ))

Nikcsike
szia!
A Kirarin revulotionnak szeretném még a folytatását lécci felrakod a folytatásátSmile

sam89
Üdv!
Engem az érdekelne hogy a Prince of Tennis 1 évadjának 178-része van de csak 22 kettő van idefent, de most látom hogy már felrakták a 2.-évadból is, lehetséges lenne hogy az 1-évadból kerüljenek-fel részek?? Vagy tudja valaki hol lehet elérni az első évad részeit?? mert nem találtam még eddig!?????? ThxSmile

Mawaruy
Szia!
Ha lehet akkor feltennéd az "AA! Megami-sama" vagy az "Ah! My Goddess" nem tudom melyik néven az ismertebb, animének a 2.évad többi részét...Arigatou! Smile
Szerkesztette: Mawaruy - 2012 január 25 13:00:17
"!..F?L?NK ATT?L, AMI ALAKTALAN..!"

http://mawaruy.blogspot.com/
dsfan
Hali! Én több Pokemont szeretnék, ha lehetséges. Köszi!

Tech
Hali Smile Én úgy vettem észre, hogy a Kimi ni Todoke 2.évadából hiányoznk részek Smile ha felraknád azokat, nagyon-nagyon örülnék neki Smile előre is köszi^^

SonGoku97
Én a deltora questről kérdeznék.
Az 52. részéhez miért van kiírva hogy az az utolsó mikor valójában 65 részes? Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni hogy a többi része mikorra várható már ha kijön magyarul(felirattal)?

TAZ
Darker than black 2. évadja lesz folytatva vmikor? Csak 6. részig van feltéve

Marcell696
Nem tudom igazán hova illene a téma csak egy nagyon apró észrevételem van hátha elér a fórumon keresztül a szerkesztőkig. Bár nem értek a weboldal szerkesztéshez és nem tudom megoldható e de egy egy olyan funkcióval nem lehet kiegészíteni a weboldalt hogy amikor megnézek egy részt valamelyik animéből akkor betudjam pipálni hogy látom vagy hogy itt tartok? csak néha mikor pl 1 hét kiesik egy több részes animénél elfelejtem hányadik részig láttam Grin és ez csak egy ilyen apró kis segítség lenne. mint sorozat baráton. de igazából minden szupi és jó csak így felmerült ez mint ötlet.

FeerKen
sziasztok ki itt a Főnök ?

Animefan999
Sziasztok! Meg szerettem volna nézni a Maria-sama ga Miteru-t, de az összes részét törölték. Fel tudnátok rakni új videókat?

Ugrás a fórumra:
Adatvédelmi nyilatkozat | Jogi nyilatkozat | Felhasználási feltételek Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.